ČESKO-SLOVENSKÝ  CISO CLUB

ČESKO-SLOVENSKÝ CISO CLUB

Co je Česko-Slovenský CISO CLUB?

Je to platforma pro setkávání ředitelů kyberbezpečnosti a kyberbezpečnostních manažerů velkých firem a organizací.

Při “nultém” setkání neboli besedě jádrové skupiny nově vytvořeného Česko-Slovenského CISO Club, které proběhlo dne 22.11.2022, byl tak položen základ pro pravidelná setkávání a besedy s pozvanými odbornými hosty nového VIP uskupení skupiny CSO ředitelů a kyberbezpečnostních manažerů. 

Nejedná se pouze o networkingovou platformu, ale o prostředí, které má diskutovat aktuální témata a generovat mj. podněty pro rozhodování centrálních institucí v Česku a na Slovensku.

Česko-Slovenský CISO Club, jehož hlavním partnerem je japonská firma Trend Micro, se od roku 2023 bude scházet 4krát ročně, 2krát v Praze, 1krát v Brně a 1krát v Bratislavě, v počtu 30-50 účastníků.

Příští setkání Česko-Slovenského CISO Clubu se uskuteční v Bratislavě dne 26. 9. 2023. Tato akce se koná za podpory Evolution Equity Partners. 

 

 

Setkání Česko-Slovenského CISO CLUBu v Praze 18.4.2023

Další setkání uzavřené VIP skupiny ředitelů kybernetické bezpečnosti a manažerů kybernetické bezpečnosti velkých firem a organizací v rámci Česko-Slovenského CISO Clubu proběhlo 18.4. v klubu Endorfin v Praze. CZ-SK CISO Club je jednou z hlavních platforem z portfolia kyberbezpečnostních aktivit středoevropského uskupení CEDEG. Jedná se o prostředí sdílení zkušeností a diskuse nad nejaktuálnějšími odbornými tématy digitální bezpečnosti. Tentokrát se program týkal DDOS útoků a zkušeností s nimi. Přednášejícími byli mj. Leoš Klofáč, CISO SAZKA a.s.Filip Kolar z F5Tomas Fejfar z ČSOB a Zdenek Grmela z T-Mobile.

Příští akcí CISO Clubu je setkání slovenské části klubu v červnu v Bratislavě.

Programem provázel předseda představenstva CEDEG, z.s. Ivo Říha a člen představenstva CEDEG, z.s. a CTO AEC Maroš Barabas.

Zajištění akce: Lucie Freiberg.

HLAVNÍ PARTNER:                           PARTNER AKCE:

KONTAKTY

CEDEG, z.s.
Studentská 6202/17, 708 00 Ostrava – Poruba
www.cedeg.eu

Mgr. Lucie Freiberg, MBA – Event Director
lucie.freiberg@cedeg.eu   |   +420 721 644 472

Kristýna Ištvanfyová – Marketing manager
istvanfyova@cedeg.eu   |  +420 778 040 553

NAPIŠTE NÁM

2 + 8 =