Národní klastrová asociace, středoevropské uskupení CEDEG, IRESA CZ a partneři vás zvou na konferenci věnovanou praktickým doporučením a prezentacím účelných technických řešení, mj. v souvislostí s dopady krize na Ukrajině:

Kyberbezpečnost v regionech – Olomouc 2022

Prezentující:

Zástupci NCA/CEDEG, vedení partnerských technologických firem: Pentera, Unicorn, ESET, AXENTA, DATASYS, ALEF/F5, Sophos/Awin IT, Network Security a další.

Těšit se můžete na přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik a recepty na jejich eliminaci…

Diskutovaná témata:

  • Jak reagovat na aktuální hrozby a zabezpečit se před nimi?
  • S jakými typy hrozeb se můžeme setkat v současné fázi digitalizace?
  • Potřebujete zabezpečit firemní či úřední data v souladu s legislativou GDPR?
  • Jaké osvědčené a sofistikovanější typy SW a další související bezpečnostní technologie lze v rámci zabezpečení pořídit pro ochranu výroby a dat v konkrétní organizaci, obci či firmě? A další témata….

Pořadatelé, Národní klastrová asociace, Středoevropský metaklastr CEDEG, IRESA CZ a partneři si vyhrazují právo měnit program, jeho délku a organizaci i bez předchozího upozornění.

Určeno pro:

šéfové bezpečnosti, šéfové IT, manažeři, vedoucí představitelé firem, obcí a jejich organizací, výzkumných organizací a škol

Vstupné:

Vstup pro zástupce výrobních a obslužných firem, měst, krajů a jejich organizací, subjektů kritické infrastruktury, výzkumných organizací, vysokých škol a bezpečnostních složek zdarma.

Zástupci firem vykonávajících poradenství v oblasti kyberbezpečnosti hradí vstupní poplatek 4 500 Kč + DPH předem převodem na účet.

Program

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Axenta